Choď na obsah Choď na menu
 


Zchránil opičku dosť netradičným spôsobom.

Určite väčšina z vás miluje zvieratá, a vedeli by ste aj nejakému zvieraťu zachrániť život?? A to dosť nechutním spôsobom?

To nedávno jeden človek urobil. Čínske médiá pred niekoľkými dňami zverejnili správu zo zoologickej záhrady, v ktorej píšu, že opatrovateľ Zhang Bangsheng zachránil život mláďaťu opice skutočne netradičným spôsobom. Celú hodinu jej lízal zadok, aby zo seba vylúčila arašidy. 

opicka_oci.jpgAko sa do opičky tie oriešky dostali je prosté. Samozrejme ako v každej inej Zoo, aj v tejto je prísny zákaz kŕmenia zvierat  ale tento zákaz návštevníci  pravdepodobne porušili. Do misky nasypali oriešky a keďže pička je ešte príliš malá  a nemá zuby, všetko to zhltla. Opatrovatelia v zoo sa zľakli, že nebude schopná potravu spracovať ani vylúčiť. Rozhodli sa preto okamžite konať a dostať arašidy z jej tela von skôr, ako bude neskoro. tarý známy spôsob, ako prinútiť opicu k vylučovaniu, je natierať jej zadoček teplou vodou. Svojským spôsobom však k úlohe pristúpil vystrašený opatrovateľ Zhang Bangsheng, ktorý opičkin zadok olizoval vlastnými slinami vyše hodiny, kým sa misia konečne podarila. 3-mesačné mláďa bolo totiž príliš mladé na akúkoľvek medicínu a tak vraj nemali inú možnosť, ako ho zachrániť. Opička žije a Zhang je hrdinom. Milujeme šťastné konce.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Recommendations: how to promote your zachranme-zvierata.estranky.sk

(Latonyaempow, 27. 3. 2018 14:10)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break any anti-bot protection.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"

vidíte

(veronika, 21. 6. 2013 10:03)

ľudia dokážu pomôcť keď chcú :)