Choď na obsah Choď na menu
 


Dojatá Kesha bojuje o tulenie mláďatá!

Kesha sa spojila s organizáciou The Humane Society of the United States (HSUS), ktorá má viac než päťdesiatročnú tradíciu v ochrane zvierat a jej hlavné heslo je „Oslavovať zvieratá, čeliť krutosti“. Kesha vo videu pre HSUS upozorňuje na drastické konanie, ktorého sa dopúšťajú kanadskí rybári na tisíckach mláďat tuleňov, keď ich počas lovu ubíjajú na smrť.  

Viditeľne pohnutá Kesha vo videu hovorí: „Môžete pomôcť aj vy, ak sa zaviažete bojkotovať produkty kanadského rybolovu. Za uplynulých šesť rokov sa k bojkotu pridali ľudia z celého sveta, ľudia ako vy. Spolu môžeme presvedčiť kanadskú vládu, že nie je v ich najlepšom záujme pokračovať v zabíjaní tuleních mláďat.“ Video zobrazuje aj rybára, ako sa chystá zabiť malého tuleňa úderom tyče do hlavy.  

Aby sme boli spravodliví, musíme spomenúť, že téma ochrany zvierat je Keshinmu srdcu blízka už dlhší čas. Minulý rok sa objavila na plagátoch spoločnosti PETA, bojuje proti praktikám firmy McDonald's a svojich fanúšikov na vlastnej stránke oslovuje „Animals“ (zvieratá).

Dojatá Kesha bojuje o tulenie mláďatá

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

wooow

(peta, 26. 8. 2013 15:40)

nepovedala by som to na keshu