Choď na obsah Choď na menu
 


 

Tu sa smiete radiť alebo aj rozprávať o andulka alebo môžete napísať otázku a ja vám na ňu čo najskôr odpoviem ja tu chodím každý deň takže nebudete dlho čakať. Andulky sú super  zvieratá a ten kto si to myslí tak je na správnom mieste

 

 

Fórum andulka :   

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Žani

(Administrátorka, 5. 3. 2011 10:18)

Mno áno to je pravda že andulky štebocú celý deň. Ale keď ju už budeš mať dlho tak ti to tak ani nepríde. Mojim rodičom tiež vadí že andulky vreštia ale náhodou to aj dakedy poteší, pretože andulky nie len vrieskajú ale oni aj tak štebotkajú a je to veľmi dobré pučúvať. Moja kamarátka ktorá sa podieľa na tejto stránke má korelu a dve andulky v jednej klietke a náhodou spolu dobre vychádzajú. Ale neodporúčam ti aby si ich (keď ich už chceš mať v jednej klietke) hneď dávala spolu, musia si najprv na seba zviknúť a musia sa znášať. A keď si už chceš kúpiť andulku tak radšej dve. Jednu môžeš dovtedy, pokiaľ si na teba nezvikne ale potom si kúp druhú (najlepšie by bolo rovno si kúpiť dve z jednej klietky, potom už budeš vedieť, že sa nebudú hašteriť) :)

andulka

(Žani, 4. 3. 2011 16:35)

Ja mám doma korelu ale chcela by som aj andulku.Veľa ľudí ju nemá rada pretože andulky štebocu celý deň mám kamarátku ktorej mama vypustila naschval andulku cez balkon pretože jej vadilo štebotanie.Ja sommilovňíčka zvierat a vegetariánka a nikdy by som nič také nedopustila.

pipi

(Administrátorka, 17. 2. 2011 18:04)

No andulky sa vedia naučiť veľa slov a veľmi dobre vedia imitovať ľudskú ALEBO ZVIERACIU reč :). A keď vie 20 to je dosť veľa a máš určite šikovnú andulku . Ale že koľko sa andulka naučí sa ani nedá povedať lebo to záleží na tej 1 andulke, pretože niektoré sa chcú učiť, niektoré nie a zase sú také čo nemajú na to talent. Ale myslím že môže sa naučiť aj 80. :)

andulka

(pipi, 17. 2. 2011 16:03)

Kolik víandulka slov? Protoze naša ví už aspon 20